- Komerční sdělení -zpravy
- Komerční sdělení-magazín

Ženy hlasovaly pro oblíbený typ mužské postavy, nechtějí svaly

spot_img

Ženy, zdá se, preferují typy, které si občas rády pochutnají i na pivu.

Za toto zjištění mohou opět američtí výzkumníci. Iniciátorem online průzkumu je americký web Planet Fitness, který se vzorku více než 2000 Američanů zeptal na věci související se vzhledem mužského a ženského těla.

Ženy nepotřebují svalovce
Planet Fitness, který je objednatelem studie, na svých stránkách propaguje potřebu akceptovat jakýkoli typ postavy a svůj obsah věnuje každému, kdo má zájem o pohyb bez ohledu na to, jak vypadá. Aby své čtenáře podpořil, inicioval tento výzkum.

Čtěte také:

Jak vaše kosmetika ničí planetu a co proti tomu můžete udělat

V závěru z něj vyplynuly dvě zajímavosti. Sedm z deseti amerických žen přitahují muži, kteří mají navíc pár kilo navíc.

Podle portálu jim nevadí nadváha 9 až 10 kilo, která se nejčastěji odráží právě v oblasti břicha.

Takový typ postavy nazývají „dad bod“. Oproti tvarované atletické a svalnaté postavě jde o rozdílný přístup k životnímu stylu, ale takoví muži mají i na Slovensku silné zastoupení.

Pivní bříško bylo ve světě oblíbené i před dvěma lety, kdy název „dad bod“ vznikl a ujal se svého stabilního místa i na sociálních sítích.

Druhým překvapivým závěrem, který vyplynul z online průzkumu, je fakt, že muži, kteří se chlubí zmiňovaným typem postavy projevují podle žen v 78 % případů vysoké sebevědomí.

Ženy zjevně nepotřebují doma svalnatého fitness trenéra, i když by takového nápadníka pro jeho svaly určitě nezahodily. „Obyčejní“ kluci s malým bříškem však mají něco do sebe a dokážou si získat sympatie opačného pohlaví.

Hollywood s bříškem
Když se řekne hollywoodský herec, lidé si většinou představí fešáka s dokonale vyrýsovanou postavou, ale iv showbyznysu se najdou sympatičtí muži, kteří nejsou typickými krasavci, ale přece mají něco do sebe.

Typickými představiteli mužské postavy s přezdívkou „dad bod“ jsou Seth Rogen, Adam Sandler, čas od času Leonardo Dicaprio nebo Chris Pratt, Denzel Washington, Alec Baldwin, Jack Black, Matthew Perry, Zach Galifianakis, Vince Vaughn, Dean Norris, Brendan Fraser nebo Jason Segel.

I když mají kila navíc, nejedna žena by si dala sdělit. Kromě toho, že jsou hollywoodskými hvězdami, jsou sympatičtí a v mnoha případech i zábavní. A humor, ten spojuje dokonaleji než vzhled.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora