- Komerční sdělení -zpravy
- Komerční sdělení-magazín

Když novomanželům prší štěstí: Originální fotografie v dešti

spot_img

Jednou z největších nočních můr nevěst a ženichů je na svatbě určitě déšť. Kapky vody ale nemusejí pokazit ani vaše fotografie.

Mokro na svatbě není tragédie

Prší vám štěstí, říká se. To ale nevěstu při pomyšlení na promočenou róbu a zplihlé květinové dekorace zrovna příliš neuklidní. Kapky deště umí svatbu pořádně znepříjemnit, nicméně s nimi nic neuděláte. A je tak dobré se k tomu v tomto duchu postavit. Pršet jednoduše může a neměla by to být tragédie, která vám zlikviduje celou svatbu.

Obzvlášť, když se různým katastrofám zabránit dá. Myšlenku obřadu venku zcela zavrhovat není nutné. Na „mokrou“ alternativu je potřeba myslet předem. I kdyby ještě večer předem předpověď počasí svatosvatě přísahala, že ani nekápne, jednoduše je potřeba zázemí pro hosty i případnou kapelu nebo DJe mít.

Čtěte také:

Sedm kosmetických přísad pro krásnou pleť v létě

Připravte si tak dostatečně velký párty stan, kam se bezpečně vejdou i cateringové stoly nabízené na prodej právě pro podobný typ akcí. Zvolit můžete například párty stan v rozměru 4 x 8 m nebo párty stan 3 x 9 m. Na toto zastřešení se nespoléhejte, pro jistotu hostům nachystejte i deštníky. Počítejte vždy alespoň s jedním na dvojici. Ostatně ač se to nezdá, mohou být hezkým doplňkem i na fotografiích.

Atraktivní snímky s azurově modrou oblohou má téměř každá nevěsta. Sice jste je možná se svým partnerem či partnerkou chtěli také, ale pokud se počasí opravdu rozhodlo nepřát, nevadí. Alespoň budete originální.

Proč se fotit v dešti

Jako kompromis doporučují svatební fotografové nevěstě a ženichovi ony zmíněné deštníky. Odvážnějším párům pak prostě situaci neřešit a jít se fotografovat ven bez ohledu na to, co se právě děje. Pokud tak nevěsta vysloveně netrne strachy o nákladnou zapůjčenou róbu, spontánní fotografování v podmínkách, které nastaly, je nejlepší.

Mraky dodají vašim fotkám dramatickou kulisu, slunce zase netradiční magické světlo. To bývá rozptýlené, tudíž měkké a lichotivé. Možná se vám podaří zachytit i duhu. Oblíbeným fotografickým prvkem jsou i odrazy v kalužích.

S kvalitní technikou, bleskem a osvětlením se v tomto směru dají dělat doslova kouzla. Je přitom jedno, jestli se budete chtít fotit pod stromem nebo v altánku. Najít se dá vždycky alespoň místo typu krytý průjezd do parku, kde lze zachytit dokonce i skupinu svatebčanů.

Předchozí článek
- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora